Muziekfestival September Me vindt in 2026 voor de tiende keer plaats in Amersfoort en voor deze jubileumeditie trekt artistiek leider Ragazze Quartet alles uit de kast om er een feestje van te maken! Het thema dit jaar is September Me (she/her), wat betekent dat van donderdag 24 t/m zondag 27 september de beste vrouwelijke makers en musici uit binnen- en buitenland in de spotlights staan.
Vier dagen lang kun je genieten van verrassende, avontuurlijke en grensverleggende concerten, voorstellingen en bijzondere ontmoetingen op vijf locaties in Amersfoort: Flint (festivalhart), St. Aegtenkapel, De Lieve Vrouw, De Veerensmederij en Kei Boulderhal De Hoef.
Dit artikel is aangeboden door September Me.
De Brits-Jamaicaanse veelzijdige Ayanna Witter-Johnson is Artist in Focus. Deze zangeres, songwriter, pianiste, celliste en componiste combineert naadloos klassiek, jazz, reggae, soul en R&B, terwijl ze op haar cello tikt, tokkelt en strijkt en zingt met haar rijke, aardse en transcendente stem. Ze treedt drie keer op in verschillende formaties in grensverleggende performances. Tophit is ook in Late-night concert Het Hoogtepunt in Kei Bouderhal De Hoef. In samenwerking met Productiehuis KOSMIK, ontwikklen drie duo’s nieuw werk waarin pop en klassiek elkaar ontmoeten. Hun werk is slechts één keer live te horen! Daarnaast niet te missen: Arabische Diva’s, spannende artiestencombi’s in drie Dinerconcerten Zij aan Zij en muziektheater LIJF (16+), een electro-akoestische ode aan het vrouwelijk lichaam.
Naast concerten en voorstellingen kun je genieten van een ligconcert met ontbijtje op de zondagochtend, een inleiding volgen over heksen of dwaal je, al dan niet met gids, door een prikkelend verdiepingsprogramma met installaties en kunst over het thema she/her.
Nieuw dit jaar: onder de 30 jaar betaal je standaard €10,- per ticket*, je kunt dagelijks een vegan lunchpakketje ophalen en er zijn vernieuwde passepartouts die je bij de hand nemen in een programma op maat.
*m.u.v. voorstelling Feest en voorstellingen met catering
September Me vindt plaats van donderdag 24 t/m zondag 27 september in Amersfoort. Tickets zijn los te koop voor alle programma-onderdelen, maar je kunt ook een dagkaart of passepartout kopen tegen aantrekkelijke korting. Ga voor het volledige programma & tickets naar www.september-me.nl